picture

Degustace

Nabízíme řízené degustace
přímo u nás ve vinařství.

Řízené degustace

Pro milovníky vín, ale i pro kolektivy přátel, kolegů, či obchodních partnerů, nabízíme řízené degustace, kde se podrobněji seznámíte s našimi víny...

Program začíná prohlídkou provozní technologie, kde se během poutavého odborného výkladu dozvíte o filozofii vinařství Gotberg a také spoustu zajímavých informací o víně, jeho výrobě a zrání, o vinařství a našich vinicích.

Řízené degustace

Samotná degustace, šesti vzorků vín, probíhá v atraktivním prostředí degustační místnosti zvané Diamant, kde Vám vína představí a zhodnotí naši odborníci. Samozřejmostí je i tzv. degustační sousto, které pomáhá neutralizovat chutě mezi vzorky. Na přání připravíme/objednáme občerstvení dle domluvy a po degustaci je možné využít naše ubytování; k dispozici je sedm dvoulůžkových pokojů.

Příjemně strávený večer v moderních prostorách bude jistě výjimečným zážitkem.

V případě zájmu nás kontaktujte: recepce@gotberg.cz , 530 330 132

Rezervovat datum

Degustace bez objednání

Při návštěvě vinařství můžete ochutnat vína z aktuální nabídky. Vzorky i drobné občerstvení zakoupíte na recepci. K degustaci a příjemnému posezení se nabízí vnitřní prostory a terasa s nádherným výhledem na Pálavu a Novomlýnská jezera. Vnímáním jedinečného genia loci vinařství v kombinaci s osvěžujícími víny, vytvoří z vaší návštěvy zážitek, který budete chtít zopakovat.

Přivítáme vás kdykoli během otvírací doby (mimo sezonu po-pá 10-17h, v sezoně po-ne 10-17 včetně svátků).

Degustace bez objednání

NEWSLETTER

Chcete se o vinařství a našich vínech dozvědět ještě o něco více? Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám přibližně každé 4 měsíce napíšeme, co je u nás nového.

Chcete se u nás ubytovat?

Pokoje máme připravené pro účastníky našich degustací a svatebčany. Ozvěte se nám pro více informací.

+420 530 330 132

gotberg@gotberg.cz

U Sadu 394
691 27 Popice
okres Břeclav
GPS: 48°55’58″N, 16°40’15″E