background

Dobré víno nikdy nezklame!

Přesvědčujeme se o tom již pátou sezónu. Od roku 2010, kdy jsme poprvé představili naše vína na českém trhu, přinášíme radost ženám i mužům, kteří věří na blahodárný vliv vína na naše zdraví, o dobré náladě nemluvě. Víno je prostě dar i dobrý dárek!

Dárkové balení a možnosti brandingu pro firmy

Dárkové balení vína tradičně nabízíme buď v papírových (kartonových) krabicích nebo v elegantních dřevěných krabicích. Současně firmám nabízíme různé možnosti brandingu.

ETIKETA S LOGEM FIRMY

ETIKETA S LOGEM FIRMY

SAMOLEPKA

SAMOLEPKA

VISAČKA

VISAČKA

POTISK LOGA NA KRABICI

POTISK LOGA NA KRABICI

SAMOLEPKA

SAMOLEPKA

DŘEVĚNÁ KRABICE S LOGEM

DŘEVĚNÁ KRABICE S LOGEM

DŘEVĚNÁ KRABICE S LOGEM

DŘEVĚNÁ KRABICE S LOGEM

Proč právě víno z Gotbergu?

V kolekci vinařství Gotberg každý najde, co má rád – od vín suchých, polosuchých, přes vína polosladká, sladká i slámová.

Gotberg nabízí především kvalitní bílá přívlastková vína. Mnohá z nich získala medaile na prestižních soutěžích u nás i v zahraničí. Všechna vína byla vyrobena ze zdravých hroznů, které pěstujeme ve vlastních vinohradech na pěti viničních tratích Panenský kopec, Svidrunk, Sonberk, Stará hora a Unédy v obci Popice nedaleko Hustopečí.

Přejít na katalog vínarrow

Proč právě víno z Gotbergu?

Jak objednat

Objednávky vína s brandingem řešíme vždy indivudálně, využijte proto některý z našich kontaktů.

icons

U Sadu 394
691 27 Popice
okres Břeclav
GPS: 48°55’58″N, 16°40’15″E

Podmíky a platba

 • VÝBĚR VÍN

  Vína si zákazník vybírá z aktuální nabídky vinařství. Počet lahví v šarži je limitován. Vinařství Gotberg poskytne zákazníkovi dle jeho zájmu informace o odrůdách a šaržích, v jakých objemech a za jakou cenu je možné objednávat.

 • OBJEM NÁKUPU

  Dodávku realizujeme v množství od jednoho kartonu (6 ks). Cena je uvedena v ceníku, při větším objemu nákupu poskytujeme slevu.

 • DOBA REZERVACE

  Po závazné objednávce je předem odsouhlasený počet v jednotlivých šaržích rezervován po dobu 14 dní

 • ZÁLOHOVÁ PLATBA

  Před dodáním většího počtu vín je požadována 50% zálohová platba.

 • TERMÍN DODÁNÍ

  Termín dodání je do 5 pracovních dnů po potvrzení objednávky zaslané písemně emailem na gotberg@gotberg.cz. Pokud objednávka obsahuje dodávku speciálního označení nebo speciálního balení, doba dodání se prodlužuje o dodání těchto komponentů. Při závozu na jedno místo je doprava zdarma.